IT služby

Spoločnosť ITCA poskytuje moderné riešenia pre Vašu firmu s použitím najvyspelejšej technológie s ohľadom na cenu a efektivitu. Sme schopní zabezpečiť kvalitné IT vybavenie a kompletnú správu Vašich zariadení tak, aby ste sa mohli naplno venovať vlastnému podnikaniu.


Komplexné zabezpečenie, IT na mieru aj pre Vás.

Začali ste podnikať? Či už podnikáte? Je zrejmé, že v dnešnej dobe sa bez počítača neobídete. V počítači potrebujete mať fakturačný systém , emailového klienta pre komunikáciu so zákaznikmi a mnoho ďalších služieb a softvérov, ktoré vyžadujú aktualizácie a údržbu. Pri nekontrolovateľnom raste a modernizácii IT vybavenia si nemôžete dovoliť zaostávať. Ak ste menšia, stredná alebo veľká firma ponúkame Vám nasledujúce IT riešenia:


IT štruktúra spoľočnosti

Návrh a správa IT infraštruktury pre malé ale aj stredné firmy. Spravujeme a konfigurujeme servery s Microsoft Windows aj Linux, sieťové disky (NAS) na základe Vašich požiadaviek. 

IT Vybavenie

Dodáme výpočtovú techniku od osobných počítačov a príslušenstva až po dátové centrá a sieťové prvky. Poskytujeme produkty iba od renomovaných značiek s vysokým dôrazom na kvalitu, stabilitu a dlhú životnosť.

Softvér a vývoj softvéru

Zabezpečíme vhodný a kvalitný softvér pre každý segment Vašej práce. Vyvíjame tiež softvér na zakázku, primárne dynamické webové aplikácie a tak tiež sofvér do priemyslu pre embedded systémy.
Dodávka a predaj zariadení:

Na základe posúdenia a Vašich požiadaviek dodáme IT vybavenie ako počítače, notebooky, tlačiarne, sieťové prvky za bezkonkurenčné ceny s ohľadom na Váš rozpočet. Pracujeme s renovovanými značkami, pri ktorých vyberáme tie najkvalitnejšie otestované zariadenia s veľkým dôrazom na kvalitu a dlhú trvácnosť. Zaoberáme sa aj repasovanými komponentami najmä pre Enterprise segment. Dodáme komplexné, serverové riešenia vrátane príslušenstva a Enterprise sieťových prvkov za ceny , ktoré len tak niekde nezískate. Nechajte si od nás vystaviť cenovú ponuku na vyžiadanie.


Servis v spoločnosťi ITCA:

IT servis patrí k naším najdlhšie poskytovaným službám. Pokorne môžeme tvrdiť, že máme bohaté a dlhoročné skúsenosti so servisom počítačov pre domácnosti, malé a stredné firmy. Tu všade Vám vieme zabezpečiť rýchly a profesionálny servis počítačov, notebookov a ďalšieho počítačového príslušenstva. Stačí nám len zavolať. Opravujeme, čistíme, dodávame a spravujeme počítače a notebooky všetkých značiek vrátane APPLE, ďalej spravujeme monitory, tlačiarne a ďalšiu výpočtovú techniku. Navrhujeme a skladáme špičkové PC za výhodné ceny. Riešime pripojenie na internet, konfigurujeme všetky dostupné sieťové prvky. Zbavíme Váš počítač vírusov, obnovíme, zachránime alebo zálohujeme Vaše dáta, atď...

Pri našich riešeniach vychádzame z požiadaviek zákazníkov, so snahou navrhnúť a dodať iba efektívne a moderné riešenia, ktoré sú pre zákazníka prínosom a ktoré v konečnom dôsledku naplno využije. Servis realizujeme dvomi spôsobmi v podobe priameho servisu na našej prevádzke na adrese Trenčianska 1879/18 Nové Mesto nad Váhom 915 01, alebo nám môžete zariadenie odoslať poštou alebo kuriérom, v tom prípade nás kontaktujte.


Cenník služieb ITCA:


Prejsť na dokumenty ITCA


Veľa z Vás si môže povedať, že sme malá firma a nemáme veľa skúseností, disponujúcich vhodnými kapacitami a podobne, dovoľte nám Vás vyviesť z omylu.