Čo je druhotná licencia

Čo je druhotná licencia

Druhotná licencia je vykúpená od spoločností, ktoré už licenciu nevyužijú, napr. z dôvodu prechodu na novší softvér. Tieto licencie môžu byť v súlade s čl. 4 ods. 2 Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/24 / ES o právnej ochrane počítačových programov ďalej legálne predávané. Samozrejmosťou je, že licenciu už pôvodný používateľ nesmie využívať.


Výhody druhotnej licencie

  • Výhodná cena, ktorá vedie k značným úsporám pre firmy aj jednotlivcov.
  • Licencia sa nikdy neopotrebuje, zostáva Vám navždy.
  • Platí pre všetky varianty licencií (OEM, COA štítky a on-line verzia).


Pôvod našich licencií

Naše licencie pochádzajú iba od overených a pre väčšinu prípadov certifikovaných dodávateľov. Okrem lacnejších druhotných licencií poskytujeme aj nové licencie. Každá druhotná licencia prechádza pred predajom kontrolou, či nie je nainštalovaná na nejakom zariadení a či spĺňa náležitosti pre možný predaj.


Keď kúpim licenciu ako získam inštalačný balík?

Keď zakúpite od nás licenciu, vždy dostanete odkaz vrátane prístupových údajov na stiahnutie inštalačného balíka. Inštalačný balík sa nachádza na našich serveroch, čiže nebude problém do budúcna opätovne inštalačný balík stiahnuť. Klienti, ktorí zakúpili viaceré licencie, získajú prístup do nášho cloudu, v ktorom budú mať všetky inštalačné balíky na jednom miestne a nebudú musieť pristupovať ku každému inštalačnému balíku individuálne.


Inštalácia pre operačné systémy Windows

Nakoľko operačné systémy Windows 10 a Windows 11 sa aktualizujú často na vyššie verzie, neodporúčame sťahovať Windows ISO obraz systému, ale využiť Windows 10/11 Tool od Microsoftu, ktorý automaticky stiahne operačný systém Windows za Vás. Odporúčame použiť možnosť zapísania operačného systému do USB kľúča. USB kľuč bude plno hodným inštalačným médiom, ktorý je možné nabootovať.


Odkaz pre Windows 10 Tool

Odkaz pre Windows 11 Tool